Blog o novinkách ze světa online plateb

Jak díky Apple Pay získáte více dokončených plateb

Přemýšlíte, jak zákazníkům usnadnit placení a maximalizovat počet úspěšně dokončených plateb? Integrujte Apple Pay a poznejte kouzlo plateb z elektronické peněženky. Jablečná platební metoda má totiž doslova magický vliv na konverzi. A zákazníci ji prostě milují. Co vám integrace Apple Pay přinese, proč je Apple Pay u zákazníků tak oblíbený a jak Apple Pay získat? To vše se dozvíte v dnešním článku.

Číst více

Cesta MTBIKER s GoPay na zahraniční trhy

Společnost MTBIKER.shop s.r.o. se specializuje na cyklistický sortiment prostřednictvím e-shopu mtbiker.sk. Vedle sortimentu zaměřeného na cyklistiku nabízí také outdoorové a hikingové vybavení prostřednictvím svého druhého projektu mthiker.sk.  Na trhu se MTBIKER pohybuje již od roku 2014, a za tu dobu stihli vyzkoušet více platebních bran. Proč nakonec zvolili právě GoPay? A jaké funkce platební brány MTBIKER nejvíc oceňují? Inspirujte se úspěchem e-shopu MTBIKER s GoPay bránou v nové případové studii!

Číst více

Jak získat množstevní slevu u vašich dodavatelů?

Jak ušetřit náklady? I když se byznysový svět neustále dynamicky vyvíjí, tuto otázku si budou foundeři pokládat asi vždy. Zatímco některé strategie vám ve finále ušetří jen pár korun, jiné i několik tisíc. Do druhé kategorie spadají množstevní slevy na zboží, které dodavatelé standardně nabízejí. Někdy však tyto nabídky nekomunikují transparentně nebo vám nabízená výše nedává smysl – v ten moment se hodí znát triky, jak vyjednat opravdu výhodnou slevu. Když se jednání podaří, může se jednat o win-win situaci. Dodavatelé totiž benefitují z vyšších prodejů svého zboží a posílených vztahů se svými partnery, vy ušetříte nemalé peníze a získáte tolik potřebnou konkurenční výhodu. Jako u všeho v obchodní sféře se však bude potřeba vybavit strategickým přístupem a také trpělivostí. Pojďme se podívat na to, jak proces vyjednávání zvládnout na jedničku, nehledě na typ produktů, které nakupujete a prodáváte.

Číst více

5 strategií, jak optimalizovat skladové zásoby v předvánočním období

Zatímco pro spotřebitele může být předvánoční období plné radosti, e-shopy během něj musí mnohdy překonávat jednu výzvu za druhou. Zákazníci jsou nyní typicky mnohem více nakloněni nákupu, což pro vás kromě tlaku na kvalitní uživatelskou zkušenost znamená nutnost chytré práce se zásobami.  Snadno se totiž kvůli špatně předpověděné míře poptávky, neefektivní komunikaci s dodavateli či jiným problémům můžete potýkat s nedostatečnými, či naopak nadbytečnými zásobami. Nehledě na dodatečné náklady, které mohou vyvstat vlivem neefektivních procesů.  Na druhou stranu správná optimalizace skladových zásob vám pomůže využít toto období na maximum. Zvýšíte své tržby, zlepšíte cash flow a vybudujete zákaznickou důvěru, se kterou můžete počítat i do budoucna. Jak na to?

Číst více

Jak pracovat s rozpočtem na vánoční reklamní kampaně?

Vánoční svátky s sebou přináší celou řadu příležitostí pro firmy všech velikostí. Pro mnoho obchodníků bývá předvánoční období přímo klíčové. Lidé totiž aktivně hledají dokonalé dárky pro své blízké a jsou připraveni za ně utratit nemalé peníze. A proto firmy před nástupem svátků do marketingových kampaní mnohdy investují více než za celý rok.  Mezi úspěšnou a prodělečnou vánoční kampaní však existuje tenká hranice. Aby se finance nejen vrátily, ale také převýšily počáteční investici, je zapotřebí kreativita, propracovaná strategie a promyšlená práce s finančními prostředky.  Níže se podíváme na to, jak s rozpočtem na vánoční reklamní kampaně pracovat, abyste se dočkali maximální efektivity. Naše tipy vám pomohou vaše zdroje chytře rozdělit mezi jednotlivé aktivity a zajistit, aby se každá investovaná koruna skutečně počítala.

Číst více

5 snadných kroků k úspěšné vánoční sezóně

Vánoční období je tradičně pro e-commerce obdobím nákupního boomu. U některých e-shopů dokonce s potenciálem až 30 % příjmů z celého roku. Nepodceňte přípravu na sezónu. V GoPay nehrajeme na gatekeeping, a proto vám přinášíme 5 super tipů, jak z letošní sezóny vytěžit maximum!

Číst více

Starší